K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

All for Joomla All for Webmasters

O nás

Děkujeme za Váš zájem o informace. Jsme firma zabývající se úklidovými službami. Ty poskytujeme v Třebíči a okolí, ale po předchozí domluvě není problém přijet za Vámi i na vzdálenější místa.

S čištěním máme mnoho zkušeností a protože na trhu chceme působit dlouhou dobu, investujeme nejen do strojního vybavení, ale i do našich vědomostí a rozšiřování znalostí. A to vše proto, abychom Vám mohli poskytnout to nejlepší, co dokážeme.

A co Vám mimo to ještě můžeme nabídnout?

Náš cíl

Náš cíl je velmi jasný a jednoduchý. Poskytovat vysoce odborné a profesionální úklidové služby za přijatelné a dostupné ceny.

Naší snahou je a bude stát se Vašim dlouhodobým partnerem v péči o čistotu, nebo Vám poskytnout rychlou a efektivní pomoc při řešení nenadálých a nepříjemných situací.

Při naší práci používáme profesionální přístroje značky Kärcher a samozřejmě také profesionální čistící přípravky a vybavení. Tato kombinace spolu s našími zkušenostmi je zárukou dokonalé čistoty a Vaší spokojenosti.

Podle rozsahu Vaší zakázky jsme schopni nasadit až 10 proškolených a plně vybavených pracovníků, kteří zabezpečí, aby veškeré práce probíhaly kvalitně, rychle a bez zbytečného zdržování.

Naší největší referencí je Vaše spokojenost. Budeme moc rádi, pokud si Vaší zkušenost s námi nenecháte pro sebe, ale podělíte se o ní třeba i na našich stránkách na Facebooku. Fota z realizovaných zakázek najdete ZDE...

Využít můžete našich bohatých zkušeností s běžným a pravidelným úklidem, úklidem po malování, stěhování, nebo stavební činnosti. A to nejen v domácnostech, bytových domech, ale i v kancelářích a firemních prostorech.

Nahoru